8 خرداد 1403
برنامه ریزی ماهانه

برنامه ریزی ماهانه از دید دکتر میثم شکری ساز

از نگاه دکتر میثم شکری ساز برنامه ریزی ماهانه به شما کمک می ‌کند تا به بهترین نحو ممکن کارهای خود را مدیریت نمایید. در واقع یکی از بهترین روش ‌هایی که جهت برنامه‌ ریزی کارهای ماهانه می ‌توانید انتخاب کنید استفاده از اپلیکیشن‌ های مخصوص می ‌باشد. امروزه انجام دادن کارها در زمان مناسب اهمیت زیادی دارد. بدون برنامه‌ ریزی کردن شما نمی‌ توانید به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید. در صورتی که می‌ خواهید تمامی کارهای روزمره‌ تان بدون مشکل انجام شوند باید برنامه ‌ریزی آنها را به صورت دقیق انجام دهید. استفاده از جدول برنامه ریزی برای مدیریت کردن اقدامات روزانه، ماهانه و سالانه اهمیت زیادی دارد. امروزه بسیاری از افراد در شرایط متنوع از اپلیکیشن‌ های مخصوص برنامه‌ ریزی استفاده می ‌نمایند.

دکتر میثم شکری ساز کارآفرین موفق

معرفی انواع اپلیکیشن برنامه ریزی ماهانه

برخی از مهم ‌ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه که باید به آنها آشنایی داشته باشید عبارت هستند از :

1. برنامه ترلو

به گفته دکتر میثم شکری ساز یکی از بهترین اپلیکیشن ‌های برنامه‌ریزی روزانه، برنامه ترلو می ‌باشد. ترلو به عنوان یکی از اپلیکیشن‌ هایی معرفی می ‌گردد که برای مدیریت ماموریت ‌های متنوع کاربرد زیادی دارد. مدیریت وظایف و پروژه‌ های گوناگون با استفاده از این اپلیکیشن به بهترین نحو ممکن انجام می‌ گردد. شما می ‌توانید برنامه ‌ریزی‌ های پیچیده انواع پروژه‌ های کاری تان را با استفاده از این اپلیکیشن رایگان انجام دهید. ایجاد انواع ستون‌ ها برای تعیین کردن وضعیت بخش‌ های متفاوت پروژه در این برنامه، یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های آن به شمار می ‌رود. برچسب ‌های گوناگونی را در این برنامه ایجاد کرده اند. طبق نوع برنامه برای افراد متفاوت می توانید فایل ‌های گوناگونی را ایجاد کنید.

برنامه روزانه

2. برنامه کلندر گوگل

به اعتقاد دکتر میثم شکری ساز یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه و روزانه برنامه کلندر می ‌باشد. شما با استفاده از گوگل می‌ توانید تمامی نیازهایتان را به صورت روزانه برطرف کنید. رابط کاربری بسیار ساده برنامه کلندر گوگل یکی از مهم‌ ترین ویژگی ‌های آن به شمار می ‌رود. اگر شما می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید بهتر است بدانید که برای برنامه ریزی روزانه تان باید به تاریخ میلادی، اقدامات خود را یادداشت نمایید. اگر بتوانید خودتان را با تاریخ میلادی هماهنگ نمایید استفاده کردن از برنامه کلندر بسیار آسان است. شما با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می‌ توانید برنامه‌ های روزانه‌ تان را تعریف کنید. شما با استفاده از این برنامه می ‌توانید در زمان مشخص شده کارهای خود را انجام دهید. گوگل در ساعت مقرر بعد از نوشتن برنامه ‌ریزی ‌هایتان، به شما یادآوری می‌ کند که باید کارهای خود را انجام دهید.

3. برنامه تودویست بهترین اپلیکیشن برای برنامه ریزی ماهانه

یکی دیگر از اپلیکیشن‌ هایی که می ‌توانید برای برنامه روزانه مورد استفاده قرار دهید برنامه تودویست می ‌باشد. از نظر کاربرد این برنامه به برنامه ترلو شباهت زیادی دارد. در واقع شباهت زیاد این برنامه به ترلو موجب شد که طرفداران آن روز به روز افزایش یابند. این اپلیکیشن از نظر رابط کاربری و از نظر ظاهر تفاوت ‌های زیادی با اپلیکیشن ترلو دارد. به طور کلی باید بگوییم که این اپلیکیشن دارای رابط کاربری دوستانه ‌تر است. در نگاه اول بسیاری از افراد جذب این اپلیکیشن می ‌شوند.

بر بارو دکتر میثم شکری ساز کاربران در این اپلیکیشن جدول برنامه ریزی قادر هستند ستون‌ های گوناگونی را برای پروژه‌ های متفاوت ایجادکنند. هر یک از این ستون ‌ها دارای عناوین متفاوتی هستند و وضعیت پروژه‌ های گروهی و شخصی در این ستون ‌ها کنترل می‌ گردد. در این برنامه شما می ‌توانید زمان تحویل دادن هر یک از پروژه‌ ها را مشخص کنید. قبل از اجرای هر یک از پروژه‌ ها نوتیفیکیشن این اپلیکیشن روشن می‌ شود تا شما بتوانید با خیال راحت کارهایتان را انجام دهید.

اپلیکیشن برنامه ریزی ماهانه

4. Egenda

یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه این برنامه است. قابلیت زمانبندی انواع پروژه ‌ها در این برنامه به راحتی برای شما فراهم می‌ گردد. شما می ‌توانید از این برنامه برای زمانبندی کارهای بسیار ساده استفاده مناسبی داشته باشید. این اپلیکیشن بستر ویژه‌ ای را برای اجرا نمودن پروژه‌ های بزرگ فراهم خواهد کرد. با استفاده از رابط کاربری بسیار ساده‌ ای که این برنامه دارد کاربران زیادی جذب این برنامه شده ‌اند. در این اپلیکیشن شما می ‌توانید پروژه‌ هایتان را در دسته ‌بندی‌ های گوناگون قرار دهید. با استفاده از این اپلیکیشن ایجاد ستون و همچنین اضافه نمودن پروژه‌ های شخصی به راحتی انجام می ‌گردد. این اپلیکیشن برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که مایل هستند به بهترین نحو ممکن پروژه‌ های درسی شان را برنامه‌ریزی کنند مناسب خواهد بود.

5. Notion   بهترین اپلیکیشن برای برنامه ریزی ماهانه

یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه، این اپلیکیشن است. این اپلیکیشن به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای بهره ‌وری یادداشت روزانه شناخته می ‌شود. شما می‌ توانید یادداشت‌ های خود را در این اپلیکیشن نگه دارید و آنها را مدیریت نمایید. با استفاده از این اپلیکیشن در انجام کارها به راحتی برنامه‌ ریزی خواهید کرد. شما در این اپلیکیشن یادداشت ‌ها و اسناد خود را می‌ توانید به اشتراک بگذارید. داده‌ ها و اطلاعات مد نظر شما به صورت یکپارچه در این برنامه ذخیره می‌ شوند. این اپلیکیشن تمامی نیازهای مربوط به مدیریت پروژه را برای شما برآورده می ‌کند.

شما می‌ توانید از این اپلیکیشن جدول برنامه ریزی روزانه به عنوان یک جایگزین مهم برای انواع فهرست ‌های کاری یادداشت برداری نمایید از این برنامه می توانید برای مدیریت نمودن پروژه و … استفاده نمایید. هر یک از قابلیت ‌هایی که در این اپلیکیشن وجود دارند موجب صرفه‌ جویی در هزینه و زمان می‌ شوند. شما همزمان می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن به مدیریت سازمان و زمان کمک کنید.

جدول برنامه ریزی

6. برنامه فورست

از نگاه دکتر میثم شکری ساز اپلیکیشن فورست به عنوان یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه شناخته می ‌شود. در بین فهرست انواع برنامه ‌های مدیریت باید بدانید که این اپلیکیشن بسیار منحصر به فرد است. این برنامه به شما کمک می‌ کند تا تمرکز دقیقی روی کارهایتان داشته باشید. تکنیک پومودورو یکی از مهمترین تکنیک ‌هایی است که در این اپلیکیشن وجود دارد. اگر زمان انجام دادن کارها بتوانید تمرکز زیادی داشته باشید به راحتی می ‌توانید پیشرفت کنید. ابزار مدیریت فورست بسیار سرگرم کننده می‌ باشد. در واقع شما با استفاده از این برنامه می ‌توانید تمرکزتان را روی انجام دادن وظایف گوناگون بالاتر ببرید. به طور کلی اگر شما مایل هستید از یک اپلیکیشن برای از بین بردن حواس پرتی استفاده کنید بدون شک این برنامه انتخاب بی ‌نظیری به شمار می‌ رود.

.برنامه ریزی ماهانه

7 . برنامه فریدوم بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی ماهانه

یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه برنامه فریدوم می‌ باشد. افراد زیادی زمان انجام دادن تسک ‌ها تمرکز خود را از دست می‌ دهند. برای اینکه تمرکز شما برای انجام دادن تسک‌ ها بالاتر برود می ‌توانید از اپلیکیشن فریدوم استفاده نمایید. با استفاده از این اپلیکیشن آزادی عمل شما برای مدیریت بهتر زمان به بهترین نحو ممکن فراهم خواهد شد. شما با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می‌ توانید زمان خود را مدیریت کنید. با مدیریت کردن زمان، مشکلی برای برنامه ‌ریزی‌ تان به وجود نمی ‌آید. کارایی شما با استفاده از این اپلیکیشن افزایش خواهد یافت. شما می‌ توانید هر یک از برنامه‌ ها و سایت ‌ها را تا زمان دلخواه در این اپلیکیشن مسدود کنید.

میثم شکری ساز کارآفرین خوش فکر ایرانی

8. برنامه MyLifeOrganized

برنامه MyLifeOrganized یکی دیگر از انواع برنامه‌ هایی است که برای جدول برنامه ریزی روزانه کاربرد زیادی دارد. با استفاده از تکنیک ‌های مدیریت زمان شما می ‌توانید به بهترین نحو ممکن وظایف تان را مدیریت کنید. استفاده از روش ‌ها و برنامه ‌های گوناگون امکان دارد برای برخی از کاربران تا حدودی دشوار باشد. اپلیکیشن مورد نظر برای برطرف کردن مشکلات زیادی طراحی شده است. این اپلیکیشن به شما کمک می‌ کند تا مدیریت کارها را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. تمرکز شما روی تسک ‌ها و وظایفتان با استفاده از این اپلیکیشن افزایش می‌ یابد. این ابزار قابلیت هدف گذاری را به کاربران خود ارائه می ‌دهد. در واقع باید بگوییم که این اپلیکیشن بهترین برنامه برای مدیریت کار و زمان است. میزان پیشرفت شما با استفاده از این اپلیکیشن افزایش می‌ یابد.

 

9. برنامه فوکوس بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی ماهانه

یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های برنامه ریزی ماهانه، برنامه فوکوس می ‌باشد. این برنامه یکی از برنامه‌ های شگفت انگیز برای افزایش بهره ‌وری است. ابزارهای گوناگونی مانند موسیقی برای افزایش تمرکز روی این برنامه به کار گرفته شده‌ اند. با استفاده از این برنامه شما می ‌توانید سطح تمرکز خود را تا ۴۰۰ برابر بیشتر کنید. این اپلیکیشن برای افرادی که زمان مطالعه با مشکل تمرکز مواجه هستند بسیار مناسب می ‌باشد. اگر شما می ‌خواهید اختلالات تمرکز خود را درمان کنید بهتر است از این برنامه استفاده نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دو =