28 خرداد 1403
کتاب افسانه کار آفرینی

کتاب افسانه کار آفرینی از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز

کتاب افسانه کار آفرینی یکی از موفق ترین و پر فروش ترین کتاب های حوزه موفقیت می باشد. این کتاب توسط یکی از سرشناس ترین و مشهور ترین نویسندگان آمریکایی به نام مایکل گربر نگارش شده است. افرادی که اولین قدم های خود را برای شروع یا توسعه کسب و کاری جدید بر میدارند بهتر است حتما به مطالعه این کتاب بپردازند. نسخه های مختلفی از این کتاب وجود دارد. به طور مثال ایراد می توانند کتاب صوتی افسانه کار آفرینی را خریداری کرده و در زمان های خالی خود به آن گوش دهند.

این کتاب شامل ۱۹ فصل بوده که در سه بخش اصلی سازماندهی شده اند. اولین بخش بیشتر روی توسعه کسب و کار های کوچک و معرفی اصول اولیه کار آفرینی تمرکز دارد. توصیه می شود در مطالعه اولین بخش این کتاب حساسیت داشته و به خوبی نکات ذکر شده در آن را به خاطر داشته باشید. در بخش دوم نویسنده به تحولات پیش آمده در بازار کار و همچنین ورود کسب و کار های جدید می پردازد. در بخش دوم می توان با دید باز تر به کسب و کار های جدید نگاه کرد.

میثم شکری ساز کارفرین موفق

به گفته دکتر میثم شکری ساز کتاب افسانه کار آفرینی در سومین بخش نکات مربوط به راه اندازی کسب و کار جدید را بیان می کند. در واقع این کتاب مانند یک چراغ پر نور عمل کرده و از همان ابتدای راه تا پایان مسیر به عنوان راهنما عمل می کند. علاوه بر این سه بخش، کتاب با عنوانی به نام سخن آخر پایان می یابد و بازگرداند رویا به کسب و کار های کوچک نامگذاری شده است. در بخش پایانی نویسنده سعی در ساخت ذهنیت مثبت در ذهن خواننده دارد. تمامی این موارد در کنار هم منجر به ایجاد کسب و کاری موفق می شود. در نتیجه تمامی سوالات پیش آمده برای خواننده را پیرامون این موضوع از بین می رود.

خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی

 

خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی

 

از نگاه دکتر میثم شکری ساز خلاصه برداری از جمله روش هایی است که به مرور و درک بهتر اطلاعات کمک می کند. همچنین می توان از خلاصه های یک کتاب یا یک مقاله برای وعده های مطالعاتی کوتاه تر استفاده کرد. در نتیجه این کار هم به تثبیت مطالب و هم به مطالعه عمیق تر آن ها کمک شایانی می کند. علاوه بر این عده زیادی هنگام خرید برای اطلاع یابی از محتویات کتاب و نحوه بیان نویسنده ابتدا سعی در مطالعه خلاصه آن در وب سایت های مختلف می کنند.

خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی به همین دلایل نگارش و وارد بازار شد. در این شرایط افرادی که وقت کافی برای مطالعه ندارند می توانند به راحتی با مطالعه خلاصه آن نکات مهم را دریافت کنند. همچنین افرادی که برای تثبیت و مرور مطالب تمایل به مطالعه دوره ای کتاب افسانه کار آفرینی دارند نیز می توانند از خلاصه های این کتاب بهره مند شوند.

دکتر میثم شکری ساز می گوید به طور خلاصه در کتاب افسانه کار آفرینی تمامی نکات مورد نیاز برای شروع کسب و کار های جدید ذکر شده است. این نکات از اولیه ترین گام های شروع کار آفرینی تا آخرین مراحل آن را شامل می شوند. همچنین مطالعه این کتاب به خوانندگان و کار آفرینان کمک می کند تا عوامل رشد یا پسرفت مسیر را بهتر شناسایی کنند. در مواردی که نیاز به ریسک کردن می باشد نکات ذکر شده در این کتاب می تواند افراد بیشتر و بهتر راهنمایی کند تا بهترین نتیجه برای آن ها حاصل شود.

کتاب صوتی افسانه کار آفرینی

مزایای مطالعه کتاب مربوط‌ به کار آفرینی

 

گذشت زمان و پیشرفت بشر در حوزه های گوناگون موجب رشد و تا حدی تغییر کسب و کار های قدیمی و همچنین ورود کسب و کار های جدید شده است. با وجود این موضوع دیگر شروع و راه اندازی کار ها و فعالیت های مختلف به سادگی گذشته نمی باشد. در نتیجه برای افزایش احتمال موفقیت ضروری است ابتدا به کسب اطلاعات درست بپردازیم. مطالعه بهترین روش برای کسب اطلاعات درست می باشد. در واقع با مطالعه کتاب های نویسندگان موفق می توانیم تجارت چندین ساله آن ها را در مدتی زمانی کوتاه به دست آوریم.

از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز کتاب افسانه کار آفرینی از جمله کتاب هایی است که احتمال موفقیت در نتیجه را چندین برابر افزایش می دهد. افراد می توانند با مطالعه نکات ذکر شده در این کتاب مسیر های درست را تشخیص داد و آگاهانه تر تصمیم بگیرند. نویسنده کتاب افسانه کار آفرینی در کتاب خود مواردی را بیان می کند که خواننده پس از مطالعه آن ها به درک نسبی و درستی از شرایط خود در کسب و کار جدید داشته باشد. در نتیجه وی بهتر می تواند برای توسعه و جذب بیشتر مخاطب تصمیم بگیرد.

بدیهی است مطالعه کتاب و کسب اطلاعات به صورت مستقیم از افراد موفق در حوزه کار آفرینی بهتر از آزمون و خطا کردن است. این کار احتمال ضرر را کاهش می دهد و کار آفرینان تازه کار را همانند افراد با تجربه وارد بازار می کند. دکتر میقم شکری ساز می گوید توجه به نکات این کتاب به قدری می تواند موثر باشد که عده بسیاری توصیه می کنند حتی بعد از شروع کسب و کار نیز بار ها به مطالعه مجدد آن بپردازید. در واقع می توان با خلاصه برداری و مطالعه خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی حتی بعد از شروع فعالیت نیز هر بار بیشتر و با درک درست تر از نکات بی نظیر آن بهره برد.

معرفی کامل افسانه کارآفرینی

 

روش های خرید یا مطالعه کتاب کار آفرینی

 

برای خرید کتاب افسانه کار آفرینی روش های مختلفی وجود دارد. متقاضیان می توانند هم از روش حضوری و هم از روش غیر حضوری برای دستیابی به آن اقدام کنند. خرید و فروش این کتاب در مراکز فروش سرتاسر کشور صورت می پذیرد. علاوه بر این فروشندگان بسیاری اقدام به فروش این محصول به صورت غیر حضوری و آنلاین کرده اند.

هم در خرید حضوری و هم غیر حضوری مشتریان می توانند مشخصات و قیمت کتاب یا خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی  را مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید آن نمایند. البته در روش حضوری جنس صفحات کتاب و سالم بودن ظاهر آن بهتر و واضح تر قابل مشاهده است. در خرید آنلاین افرادی که با کمبود وقت مواجه هستند می توانند شرکت کنند. در این صورت آن ها بدون اتلاف وقت محصول مورد نظر را سفارش داده و با قیمت مناسب درب منزل آن را دریافت می کنند.

 

خرید کتاب افسانه کارآفرینی

ویژگی های کتاب صوتی افسانه کار آفرینی

 

تغییر سبک زندگی جامعه و افزایش فعالیت های بیرون از خانه فرصت مطالعه را از بسیاری از افراد گرفت. در این شرایط عده زیادی مجبور شدند مطالعه را کنار گذاشته و از طریق صفحات مجازی و اینترنت به کسب اطلاعات بپردازند. فضای مجازی هر چقدر هم که بی انتها و پر مخاطب باشد باز هم نمی تواند جای مطالعه و نکات ارزشمند کتاب های نوشته شده توسط نویسندگان موفق را بگیرد. در نتیجه برای جلوگیری از کاهش سرانه مطالعه و سهولت متقاضیان مطالعه کتاب شاهد ورود کتاب های صوتی شده ایم.

کتاب صوتی افسانه کار آفرینی یکی از کتاب های صوتی پرفروش در بازار می باشد. این نسخه کتاب مناسب افرادی است که با داشتن مشغله کاری بالا نیاز به مطالعه دارند. آن ها می توانند طی انجام کار های روزمره و حتی در مسیر های رفت و برگشت به خانه به نسخه صوتی این کتاب گوش دهند. تمامی نکات مهم و مفاد ارزشمند متن کتاب بدون ذره ای کاستی در نسخه صوتی آورده می شود. ورود نسخه صوتی این کتاب منجر به استقبال بیشتر و در نتیجه مطالعه حداکثری آن توسط کار آفرینان شده است.

میثم شکری ساز  کارآفرین خوش فکر ایرانی

 

قیمت نسخه های مختلف کتاب افسانه کار آفرینی

 

ممکن است هنگام مراجعه به مراکز خرید برای دستیابی به کتاب افسانه کار آفرینی با قیمت های مختلفی از این محصول مواجه شوید. تعیین قیمت کتاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. نشریات مورد نظر، جنس صفحات کتاب و حتی مترجم آن روی قیمت گذاری تاثیر می گذارد. همچنین نسخه های صوتی یا آنلاین کتاب ها نیز باعث ایجاد اختلاف قیمت آن ها با کتاب های معمولی می شوند.

به طور کلی نسخه اصلی کتاب با قیمت ۱۴۰ الی ۱۶۰ هزار تومان و خلاصه کتاب افسانه کار آفرینی با قیمتی بین ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. قیمت نسخه صوتی این کتاب ممکن است حتی تا ۳۰ هزار تومان نیز کاهش پیدا کند. لازم به ذکر است افرادی که در جشنواره های فروش شرکت می کنند می توانند این کتاب را با تخفیف ویژه حتی نصف قیمت روی جلد خریداری کنند.

استفاده از کتاب صوتی افسانه کار آفرینی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =