29 تیر 1403
شغل های پر درآمد دورکاری

شغل های پر درآمد دورکاری از دید دکتر میثم شکری ساز

از دید دکتر میثم شکری ساز شغل های پر درآمد دورکاری از آن دسته مشاغلی هستند که می توانید برای کسب درآمدهای هنگفت در منزل روی کمکشان حساب کنید. برای پول درآوردن نیازی نیست حتما صبح آفتاب نزده از خواب بیدار شوید، صبحانه خورده یا نخورده، شال و کلاه کرده، از خانه بیرون بزنید و کیلومترها راه را در سرما و گرما بپیمایید تا به محل کارتان برسید. تازه ماجرا از این پس آغاز می شود؛ شما هستید و غرولندهای بی پایان رئیس و ارباب رجوع و چندرغاز حقوقی که سر ماه به حسابتان واریز می شود. کلاه خودتان را قاضی کنید؛ آیا از این طریق به جایی می رسید؟ آیا حقوقی که از این راه کسب می کنید، برای امرار معاشتان کافیست؟ اوضاع و احوال جیب و پس اندازتان به راه است؟

مسلما خیر. هیچ چیز رو به راه نیست. چرا که بخش زیادی از حقوق ناچیزتان را صرف هزینه رفت و آمد از این سر شهر تا آن سر شهر می کنید. خستگی و کمبود وقت و منعطف نبودن ساعات کاریتان به کنار! به نظر شما راه بهتری برای کسب درآمد وجود ندارد؟ آیا نمی توانید در خانه بمانید، روی کاناپه لم بدهید و در حالی که دارید قهوه می نوشید، کسب درآمد کنید؟!

شاید عجیب به نظر برسد، اما حقیقت این است که به لطف شغل های پر درآمد دورکاری چنین چیزی غیر ممکن نیست. چقدر با مشاغل دورکاری و ایده های ناب آن آشنا هستید؟ اگر قرار باشد از بین شغل های پر درآمد دورکاری یکی را برگزینید و با انجام آن پول روی پول بگذارید، انتخابتان کدام است؟

شغل

دورکاری؛ رویایی ایده آل!

همان طور که در جریان هستید، در دوره ای زندگی می کنیم که اینترنت افسار زندگی ها را در دست گرفته و به سرعت می تازد. در سایه اینترنت و کامپیوتر و هزار و یک دم و دستگاهی که پا به بازار گذاشته اند، دیگر انجام کارها همچون گذشته سخت و طاقت فرسا نیست. می توانید مثل آب خوردن پول در بیاورید و راحت زندگی کنید؛ بدون آن که نیاز باشد از خانه بیرون بروید و ساعت ها از وقت گرانبهایتان را صرف ماندن در شلوغی و ترافیک کنید.

از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز دورکاری همان طور که از نامش پیداست، به معنای کار غیر حضوری است. اگر دورکاری را برای کسب درآمد برگزینید، دیگر نیازی به حضور در شرکت یا محل کار ندارید. در خانه می مانید و بدون آن که آفتاب و مهتاب را ببینید، پول در می آورید!

تعداد و تنوع شغل های پر درآمد دورکاری تا دلتان بخواهد، زیاد است. پس نگران اشباع شدن بازار کار این مشاغل نباشید و با سبک و سنگین کردن ایده های موجود، مناسب ترین آن ها را برای خود انتخاب کنید. برای اخذ یک تصمیم درست و پولساز نیازمند راهنمایی هستید؟!

این شما و این هم ناب ترین ایده ها برای راه اندازی شغل های پر درآمد دورکاری!

شغل های پر درآمد

آشنایی با شغل های پر درآمد دورکاری

برنامه نویسی کنید!

به گفته دکتر میثم شکری ساز برنامه نویسی یکی از پر درآمدترین مشاغل دورکاری است که یک شبه زندگیتان را از این رو به آن رو می کند. اگر می توانید در سطح حرفه ای کد بزنید، کیس مناسبی برای دورکاری در زمینه برنامه نویسی هستید. در خانه بمانید و در هر ساعت از شبانه روز که وقت و حوصله داشتید، از مهارتتان کسب درآمد کنید.

شغل مجازی پر درآمد

یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید!

اگر  بتوانید یک فروشگاه اینترنتی موفق راه اندازی کنید، نانتان حسابی توی روغن است. یک سایت فروش محصولات و خدمات به دردبخور راه اندازی کرده و منتظر بمانید تا در دل مخاطبان هدف جا باز کنید. انتظار نداشته باشید که از همان روز اول درآمدتان اعجاب انگیز باشد. تا می توانید برای کاروبارتان تبلیغ کرده و صبر پیشه کنید تا مشتریان شما را پیدا کنند. جالب است بدانید که مدیریت یک فروشگاه اینترنتی به هیچ عنوان کار دشواری نیست. علی الخصوص اگر از نوع دراپ شیپینگ باشد!

شغل های دورکاری دانشجویی

برای سایت های کوچک و بزرگ محتوا تولید کنید!

به اعتقاد دکتر میثم شکری ساز تولید محتوای سایت یکی از هیجان انگیزترین شغل های پر درآمد دورکاری است که شک نداریم اگر نویسنده خوبی باشید، از پسِ انجام آن بر می آیید. برای شروع این کار نه سرمایه هنگفتی نیاز دارید و نه دم و دستگاه پیچیده ای. همین که یک کامپیوتر و یک بسته اینترنتی نه چندان پُر و پیمان داشته و بر اصول سئو مسلط باشید، کفایت می کند.

مشاغل فریلنسینگ، درآمد

مترجم شوید!

طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز اگر دستی در ترجمه متون انگلیسی دارید، مترجم شدن بهترین شغل مجازی پر درآمدی است که پیش رو دارید. کافیست یک رایانه داشته باشید، آن وقت دیگر فرصت سر خاراندن هم نخواهید داشت. تولید محتوا به زبان انگلیسی، تهیه زیرنویس ویدئو، مترجمی آنلاین و… همه و همه از مهم ترین پیشنهاداتی هستند که شما را به درآمدهای آنچنانی می رسانند.

دورکاری

محتوای اینستاگرام تولید کنید!

حیف نیست با وجود شبکه محبوبی همچون اینستاگرام بیکار بمانید؟!

فرصت کسب درآمد نه تنها در اینستاگرام، بلکه در کلیه شبکه های اجتماعی برای شما فراهم است. اگر دنیا را در پی یک شغل مجازی پر درآمد زیر و رو کرده اید، اما چیزی نیافته اید؛ تولید محتوای اینستاگرام را در دستور کارتان قرار دهید. اگر علاقه ای به این کار ندارید، به پیشنهادهای زیر بیشتر فکر کنید:

  • ادمین پیج های اینستاگرام شوید.
  • بلاگر شوید.
  • کارهای تبلیغاتی انجام دهید.
  • همکاری در فروش را امتحان کنید.

برنامه نویسی

طراحی گرافیک انجام دهید!

یکی از پولسازترین مشاغل فریلنسینگ که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، طراحی گرافیک است. اگر در زمینه شناخت و ترکیب رنگ ها ماهر هستید و در کار با نرم افزارهایی همچون فتوشاپ حرف های زیادی برای گفتن دارید، شغل مجازی پر درآمدی بهتر از طراحی گرافیک برایتان سراغ نداریم.

این مطلب ادامه دارد…

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =